Tunniplaanid | Tartu Ülikooli Usuteaduskond

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

Tunniplaanid

 

Täpsem info tunniplaanide kohta asub õppeinfosüsteemis, vt tunniplaane ja registreeru ainetele.

2017/2018. õppeaasta akadeemiline kalender

2018/2019. õa sügissemestril usuteaduskonnas loetavad õppeained:

Ainekood

 

Aine nimetus

Toimumisaeg

(nädalapäevad, kellaajad, nädalad)

Õppejõud

USUS.03.038

 

Religioonisotsioloogia

N 10.15 - 12.00 näd. 1-15

Lea Altnurme

USUS.00.015

 

Babüloonia keel ja kiri I (Eng)

K 18.15 - 20.00 näd. 1-15

Amar Annus

USUS.02.094

Sissejuhatus teoloogiasse ja religiooniuuringutesse

E 14.15 - 16.00 näd. 2-15

K 14.15 - 16.00 näd. 1-15

Anne Kull, Roland karo

USUS.03.024

 

Hingehoid

K 16.15 - 18.00 näd. 1-15

Kaido Soom

USUS.00.082

Usuteaduse eriseminar

R 12.15 - 14.00 näd. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

Riho Altnurme

USUS.00.022

Religiooniuuringute eriseminar

R 12.15 - 14.00 näd. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

Riho Altnurme

USUS.05.067

Heebrea keel I

E 10.15 - 12.00 näd. 2-15

K 10.15 - 12.00 näd. 1-15

Anu Põldsam

USUS.05.063

 

Iisraeli aja-ja usundilugu

E 18.15 - 20.00 näd. 2-15

Amar Annus

USUS.05.065

 

Heebrea keel C

T 10.15 - 12.00 näd. 1-16

Anu Põldsam

HVUS.03.002

Lähilugemisi religiooniuuringutest ja teoloogiast (Eng)

K 12.15 - 14.00 näd. 1-15

Olga Schihalejev

HVUS.02.006

Teadusmetodoloogia alused religiooniuurijatele ja teoloogidele

E 12.15 - 14.00 näd. 2-15

 

Roland Karo

HVUS.06.002

Maailma usundid

K 16.15 - 18.00 näd. 1-15

Tarmo Kulmar

USUS.06.078

Võrdleva usundiloo sissejuhatus

T 14.15 - 16.00 näd. 1-15

Tarmo Kulmar

USUS.03.079

Religioonipsühholoogia

T 18.15 - 20.00 näd. 1-16

Tõnu Lehtsaar

HVUS.01.001

Mittereligioossed maailmavaated

T 12.15 - 14.00 näd. 1-15

Atko Remmel

USUS.01.067

Religioon ja rahvuslus

T 12.15 - 14.00 näd. 1-15

Priit Rohtmets

USUS.04.068

Kreeka keel I

K 10.15 - 12.00 näd. 1-15

 

Marju Lepajõe

HVLC.02.006

Ladina keel teoloogia bakalaureuseõppele I

T 10.15 - 12.00 näd. 1-15

Marju Lepajõe

USUS.01.069

Kristluse ajalugu

T 10.15 - 12.00 näd. 1-15

N 10.15 - 12.00 näd. 1-15

Priit Rohtmets

USUS.08.018

 

Juudi mõttelugu kesk- ning uusajal

T 16.15 - 18.00 näd. 1-15

Anu Põldsam

USUS.01.039

Eesti kirikulugu

R 12.15 - 14.00 näd. 2, 6, 8, 10, 12, 14

Riho Altnurme

HVUS.06.005

India religioonide, filosoofiate ja kultuuride ajalugu (Eng)

T 16.15 - 18.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

K 14.15 - 16.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

N 18.15 - 20.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

R 12.15 - 14.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

Audrius Beinorius

USUS.03.047

 

Diakoonia

N 16.15 - 18.00 näd. 1-15

Kaido Soom

USUS.03.101

Praktika bakalaureuseõppes

 

kokkuleppel õppejõuga

Kaido Soom

USUS.03.055

Praktika magistriõppes

 

kokkuleppel õppejõuga

Kaido Soom

USUS.03.054

Praktilise usuteaduse sissejuhatus

T 12.15 - 14.00 näd. 1-15

K 12.15 - 14.00 näd. 1-15

Kaido Soom

USUS.08.025

 

Islami sisemine pluralism

T 14.15 - 16.00 näd. 1-15

Elo Süld

USUS.08.016

Araabia ajalugu ja kultuurilugu I

R 10.15 - 12.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 20

Elo Süld

USUS.02.059

Teoloogia tänapäevased probleemid B (Eng)

N 12.15 - 13.30 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 20

Anne Kull

USUS.02.089

Metodoloogia seminar

N 10.15 - 12.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 20

Olga Schihalejev, Roland Karo

USUS.03.106

Usundiõpetuse pidev praktika

N 16.15 - 18.00 näd. 2, 8

Olga Schihalejev

HVUS.02.007

Religioonisemiootika

E 18.15 - 20.00 näd. 1, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15

Thomas-Andreas Põder

USUS.06.109

Religioonifilosoofia

E 14.15 - 16.00 näd. 2, 4-16

Thomas-Andreas Põder

USUS.02.090

Teaduse ja religiooni seminar

N 14.15 - 16.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 20

Roland Karo

USUS.06.080

Võrdleva usuteaduse seminar

N 16.15 - 18.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 20

Tarmo Kulmar

USUS.06.136

Orientaalusundite seminar

N 16.15 - 18.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 20

Tarmo Kulmar

USUS.05.069

Vana ja Uue Testamendi seminar

N 14.15 - 16.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 20

Ergo Naab, Urmas Nõmmik

USUS.02.092

Eetika ja religioosne mitmekesisus

R 10.15 - 12.00 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 20

Ain Riistan, Roland Karo

USUS.06.137

Sakraaltekstid ja kultuur

N 12.15 - 13.30 näd. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 20

Urmas Nõmmik

USUS.03.109

Religioonipsühholoogia seminar

L 10.00 - 16.00 näd. 4

Tõnu Lehtsaar

USUS.02.076

Teadusloo religioossetest aspektidest

R näd. 3, 5, 7, 9, 11, 13

Anne Kull, Enn Kasak

USUS.04.061

 

Uue Testamendi ajastu ja Jeesuse elu

E 14.15 - 16.00 näd. 2-15

Ain Riistan

USUS.04.033

 

Uue Testamendi sissejuhatus

K 14.15 - 16.00 näd. 1-15

Ain Riistan

USUS.04.065

 

Uue Testamendi eksegees I

T 14.15 - 16.00 näd. 1-15

Ain Riistan

USUS.06.123

 

Uususundid

E 10.15 - 12.00 näd. 2-15

Lea Altnurme

USUS.02.056

 

Teoloogia ja soolisus

K 16.15 - 18.00 näd. 1-15

Anne Kull

USUS.06.134

Budismi alused

K 12.15 - 14.00 näd. 1-15

Märt Läänemets

 

2017/2018. õa kevadsemestril usuteaduskonnas loetavad õppeained:

Ainekood

 

Aine nimetus

Toimumisaeg

(nädalad, nädalapäevad ja kellaajad

Õppejõud

USUS.00.015

Babüloonia keel ja kiri (Eng)

24-38

kolmapäeviti 18-20

Amar Annus

USUS.02.044

Dogmaatika

24-38

teisipäeviti 14-16

Anne Kull

USUS.01.064

Dogmadelugu

24-38

teisipäeviti 10-12

Priit Rohtmets

USUS.00.080

Doktoriseminar

27,29,31,33,35,37,39

reedeti 12-14

Riho Altnurme

USUS.02.092

Eetika ja religioosne mitmekesisus

24-40

reedeti 10-12

Ain Riistan, Roland Karo

USUS.05.067

Heebrea keel

24-38

esmaspäeviti 10-12

Anu Põldsam

USUS.05.066

Heebrea keel D

24-38

teisipäeviti 12-14

Anu Põldsam

HVUS.02.003

Seksuaalteoloogia

Paarisnädalatel

kolmapäeviti 18-20

Roland Karo

USUS.03.112

Intervjueerimine kvalitatiivses uuringus (Eng)

reedeti,

täpsemalt  vt ÕIS

Olga Schihalejev

HVUS.06.001

Islam tänapäeval: religioon, poliitika ja ühiskondlikud muutused

24-38

esmaspäeviti 16-18

Elo Süld

USUS.02.085

Uuema teoloogia ajalugu (Eng)

24-38 esmaspäeviti, kolmapäeviti 12-14

Roland karo

USUS.01.038

Kiriku lähiajalugu

24-38

esmaspäeviti 12-14

Riho Altnurme

USUS.08.017

Religioon tänapäeva Iisraelis (Eng)

24-38

teisipäeviti 16-18

Anu Põldsam

USUS.06.079

Vanaaja võrdlev usundilugu 

24-38

teisipäeviti 16-18

Tarmo Kulmar

USUS.03.098

Konfliktoloogia

24-36

teisipäeviti 18-20,vt ÕIS

Tõnu Lehtsaar

USUS.04.068

Kreeka keel

24-38

kolmapäeviti 10-12

Marju Lepajõe

HVLC.02.006

Ladina keel teoloogia bakalaureuseõppele

24-38

teisipäeviti 10-12

Marju Lepajõe

USUS.08.023

Lähis-Ida kultuurilised ja religioossed juured (Eng)

24-38

kolmapäeviti 16-18

Anu Põldsam, Elo Süld jt

USUS.03.057

Praktilise usuteaduse eriseminar

24-38

kolmapäeviti 16-18

Kaido Soom

USUS.04.033

Uue Testamendi sissejuhatus

24-38

neljapäeviti 14-16

Ain Riistan

USUS.02.086

Eetika filosoofias ja teoloogias

24-38

esmaspäeviti 14-16

Thomas-Andreas Põder

USUS.06.139

Hiina ja Jaapani usundid

24-38

kolmapäeviti 14-16

Tarmo Kulmar

USUS.03.101

Praktika bakalaureuseõppes

 

kokkuleppel õppejõuga

Kaido Soom

USUS.03.055

Praktika magistriõppes

 

kokkuleppel õppejõuga

Kaido Soom

USUS.03.005

Religioonipedagoogika  psühholoogilised alused 

24,32,34

neljapäeviti 12-14

Olga Schihalejev

USUS.03.105

Usundiõpetuse õpetamise didaktika

24-40 ,paarisnädalatel

Neljapäeviti 12-14

Olga Schihalejev

USUS.02.055

Religioon ja loodus

35

kevadkool Põltsamaal

Anne Kull

USUS.01.057

Religioon ja poliitika

paarisnädalatel 24-40

reedeti 14-16

Alar Kilp

USUS.06.128

Religioon õhtumaises kultuuris

24-38

neljapäeviti 16-18

Ain Riistan

Roland Karo

USUS.02.095

Religioonide teoloogia

24-38

teisipäeviti 12-14

Roland Karo

USUS.06.083

Religioonifenomenoloogia

paarisnädalatel 24-40

neljapäeviti 14-16

Tarmo Kulmar

USUS.06.132

Religioonifilosoofia seminar

paarisnädalatel 24-40

reedeti 12-14

Thomas-Andreas Põder

USUS.03.110

Religiooniuuringute ajalugu ja tänapäev 

paarisnädalatel 24-40

neljapäeviti 18-20, reedeti 12-14

Ain Riistan, Indrek Peedu

 

USUS.03.051

Retoorika

24,28

laupäeviti, vt ÕIS

Kaido Soom

USUS.03.108

Kaasaja religioossete suundumuste  seminar

paarisnädalatel 24-40 neljapäeviti 10-12

Lea Altnurme

USUS.06.131

Sissejuhatus filosoofiasse teoloogidele

24-38

Esmaspäeviti 14-16, kolmapäeviti 12-14

Anne Kull

USUS.08.001

Sissejuhatus islamisse

24-38

teisipäeviti 14-16

Elo Süld

USUS.03.023

Liturgika

paarisnädalatel 24-40 neljapäeviti 10-12

Kaido Soom

USUS.00.016

Sumeri keel ja kiri (Eng)

24-38

reedeti 18-20

Amar Annus

USUS.01.042

Patristika A

paarisnädalatel 24-40

reedeti 10-12

Marju Lepajõe

USUS.02.068

Teadus ja religioon (Eng)

24-38

teisipäeviti 16-18

Anne Kull

USUS.04.065

Uue Testamendi eksegees

24-38

kolmapäeviti 16-18

Ain Riistan

USUS.05.038

Vana testamendi eksegeesi magistrikursus

Paarisnädalatel 24-40

neljapäeviti 12-14

Urmas Nõmmik

USUS.05.029

Vana Testamendi sissejuhatus

24-38

kolmapäeviti 14-16

Urmas Nõmmik

USUS.05.071

Vana Iisraeli religioon: vaidlusküsimusi (Eng)

24-38

neljapäeviti 16-18

Urmas Nõmmik

 

 

2017/2018. õa sügissemestril usuteaduskonnas loetavad õppeained:

 

Ainekood

 

Aine nimetus

Toimumisaeg

(nädalad, nädalapäevad ja kellaajad

Õppejõud

USUS.08.016

Araabia ajalugu ja kultuur

paaris nädalatel

neljapäeviti 16

Elo Süld

USUS.03.096

Avalik esinemine (Eng)

7

esmaspäev kuni neljapäev

17

Tõnu Lehtsaar

USUS.00.015

Babüloonia keel ja kiri (Eng)

1-15

kolmapäeviti 18

Amar Annus

USUS.05.067

Heebrea keel

1-15

esmaspäeviti ja kolmapäeviti

10

Anu Põldsam

USUS.05.065

Heebrea keel C

1-15

teisipäeviti 10

Anu Põldsam

USUS.03.024

Hingehoid

1-15

neljapäeviti 14

Kaido Soom

USUS.03.112

Intervjueerimine kvalitatiivses uuringus (Eng)

1, 3, 9

neljapäeviti

Olga Schihalejev

USUS.03.017

Katehheetika

1-15

neljapäeviti 10

Kaido Soom

USUS.01.017

Kirikuloo erikursus

paaris nädalatel

neljapäeviti 16

Riho Altnurme

USUS.04.068

Kreeka keel

3-16

kolmapäeviti 19

Marju Lepajõe

USUS.02.047

Kristlik eetika

3-16

esmaspäeviti 16

Thomas-Andreas Põder

USUS.01.069

Kristluse ajalugu

2-15

esmaspäeviti (10), teisipäeviti (14) ja kolmapäeviti (12)

Priit Rohtmets

HVLC.02.006

Ladina keel teoloogia bakalaureuseõppele

3-16

teisipäeviti 10

Marju Lepajõe

USUS.03.115

Loodus eesti usundites

1-15

kolmapäeviti 16

Lea Altnurme

HVUS.03.002

Lähilugemisi religiooniuuringutest ja teoloogiast (Eng)

1-15

reedeti 10

Olga Schihalejev

USUS.08.005

Lähis-Ida keelekursus (Eng)

1-15

kolmapäeviti 18

Amar Annus

HVUS.06.002

Maailma usundid

1-15

kolmapäeviti 16

Tarmo Kulmar

USUS.02.089

Metodoloogia seminar

paaris nädalatel

neljapäeviti 10

Roland Karo, Olga Schihalejev

USUS.05.070

Piibliteoloogia

paaris nädalatel

 

reedeti 12

Ain Riistan, Urmas Nõmmik

USUS.03.054

Praktilise usuteaduse sissejuhatus

1-15

kolmapäeviti 12

Kaido Soom

USUS.01.067

Religioon ja rahvuslus

1-15

kolmapäeviti 14

Priit Rohtmets

USUS.03.111

Religiooniantropoloogia seminar

paaris nädalatel

neljapäeviti 14

Ain Riistan

USUS.08.014

Religioonide vaheline dialoog: islami sisemine pluralism ja ajalooline tõlgendamine

1-15

teisipäeviti 14

Elo Süld

USUS.06.109

Religioonifilosoofia

3-16

esmaspäeviti 12

Thomas-Andreas Põder

USUS.03.104

Religioonipedagoogika sissejuhatus

paaris nädalatel

reedeti 14

Olga Schihalejev

USUS.03.079

Religioonipsühholoogia

1-15

teisipäeviti 18

Tõnu Lehtsaar

USUS.03.038

Religioonisotsioloogia

1-15, teisipäeviti 10

või

paaris nädalatel

reedeti 12

Lea Altnurme

USUS.00.022

Religiooniuuringute eriseminar

paaritutel nädalatel

reedeti 12

Riho Altnurme

USUS.02.080

Religioosne fundamentalism

2, 9, 20

reedeti 16

Ain Riistan

USUS.06.137

Sakraaltekstid ja kultuur

paaris nädalatel

reedeti 10

Urmas Nõmmik

USUS.01.065

Sekulaarsed maailmavaated

1-15

teisipäeviti 12

Atko Remmel

USUS.08.002

Sissejuhatus judaismi

1-15

teisipäeviti 16

Anu Põldsam

USUS.02.094

Sissejuhatus teoloogiasse ja religiooniuuringutesse

1-15

esmaspäeviti (14) ja teisipäeviti 12

Roland Karo

USUS.00.016

Sumeri keel ja kiri (Eng)

1-15

kolmapäeviti 18

Amar Annus

 

USUS.02.090

Teaduse ja religiooni seminar

paaris nädalatel

neljapäeviti 12

Roland Karo

USUS.02.059

Teoloogia tänapäevased probleemid B (Eng)

paaris nädalatel

neljapäeviti 12

Anne Kull

HVUS.02.001

Uku Masingu religioonifilosoofia seminar

1, 4-15

neljapäeviti 18

Indrek Peedu

USUS.00.082

Usuteaduse eriseminar

paaritutel nädalatel

reedeti 12

Riho Altnurme

USUS.04.065

Uue Testamendi eksegees

2-15

neljapäeviti 16

Ain Riistan

USUS.04.037

Uue Testamendi eksegeesi magistrikursus

paaris nädalatel

reedeti 14

Ain Riistan

USUS.00.014

Vana-Lähis-Ida usundilugu (Eng)

1-15

teisipäeviti 18

Peeter Espak

USUS.05.064

Vana Testamendi eksegees

2-15

esmaspäeviti ja kolmapäeviti 14

Urmas Nõmmik

USUS.06.099

Vanaegiptuse kultuur ja usund

1-15

teisipäeviti 16

Tarmo Kulmar

USUS.06.078

Võrdleva usundiloo sissejuhatus

2-15

esmaspäeviti 14

Tarmo Kulmar

 

2016/2017. õa kevadsemestril usuteaduskonnas loetavad õppeained:

Ainekood

 

Aine nimetus

Toimumisaeg

(nädalad, nädalapäevad ja kellaajad

Õppejõud

USUS.03.096

Avalik esinemine

31

esmaspäev kuni neljapäev, 17-20

Tõnu Lehtsaar

USUS.00.015

Babüloonia keel ja kiri (Eng)

24-38

kolmapäeviti 18-20

Thomas Richard Kämmerer

USUS.02.044

Dogmaatika

24-38

teisipäeviti 14-16

Anne Kull

USUS.01.064

Dogmadelugu

24-38

teisipäeviti

neljapäeviti

10-12

Priit Rohtmets

USUS.00.080

Doktoriseminar

24,28,30,32,35,36,40

reedeti 12-14

Riho Altnurme

USUS.02.092

Eetika ja religioosne mitmekesisus

24-38

neljapäeviti 12-14

37. nädal väljasõidukursus Tallinnas

Ain Riistan, Roland Karo

USUS.05.067

Heebrea keel

24-38

esmaspäeviti 12-14

kolmapäeviti 10-12

Anu Põldsam

USUS.05.063

Iisraeli aja-ja usundilugu

24-38

e-õpe, kokkusaamine kord kuus

Amar Annus

USUS.06.140

India usundid

24-38

kolmapäeviti 16-18

Tarmo Kulmar

USUS.03.112

Intervjueerimine kvalitatiivses uuringus (Eng)

reedeti,

täpsemalt  vt ÕIS

Olga Schihalejev

HVUS.06.001

Islam tänapäeval: religioon, poliitika ja ühiskondlikud muutused

24-38

esmaspäeviti 16-18

Elo Süld

USUS.08.019

Judaism traditsiooni ja innovatsiooni pingeväljas

24-38

teisipäeviti 14-16

Anu Põldsam

USUS.01.068

Jumal filmilindil. Kuidas mõista teoloogilisi ja religioosseid aspekte filmikunstis (Eng)

 

24,27,28,30,32,34,37,38

reedeti 16-18

Irina Paert

USUS.08.020

Juudi identiteet antiikajast tänapäevani

24-38

kolmapäeviti 18-20

Anu Põldsam

USUS.01.036

Kirikuloo seminar

37-38,vt ÕIS

Riho Altnurme

USUS.03.098

Konfliktoloogia

24-38

teisipäeviti 18-20,vt ÕIS

Tõnu Lehtsaar

USUS.04.068

Kreeka keel 2.osa

24-38

kolmapäeviti 10-12

Vallo Ehasalu

USUS.01.059

Ladina keel 2.osa

24-38

esmaspäeviti 10-12

Rauno Alliksaar

USUS.08.005

Lähis-Ida keelekursus  (Eng)

24-38

teisipäeviti 18-20

Thomas Richard Kämmerer

USUS.06.135

Mahajaana tekstid

28-37

teisipäeviti 18-20

Märt Läänemets

USUS.06.092

Muistse Mehhiko kultuur ja usund

24-38

teisipäeviti 16-18

Tarmo Kulmar

USUS.03.092

Oikumeenika (Eng)

24,27,28,30,32,34,37,38

reedeti 12-14

Thomas-Andreas Põder

USUS.06.133

Paali kaanoni tekstid

24-38

esmaspäeviti 18-20

Teet Toome

USUS.03.101

Praktika bakalaureuseõppes

 

kokkuleppel õppejõuga

Kaido Soom

USUS.03.055

Praktika magistriõppes

 

kokkuleppel õppejõuga

Kaido Soom

USUS.03.054

Praktilise usuteaduse sissejuhatus

24-38

teisipäeviti 10-12

kolmapäeviti 12-14

Kaido Soom

HVUS.03.001

Projektipõhine praktika koolis

25,30

 reedeti, vt ÕIS

Olga Schihalejev

USUS.02.055

Religioon ja loodus

36

kevadkool Põltsamaal

Anne Kull

USUS.01.057

Religioon ja poliitika

24,27,28,30,32,34,37,38

neljapäeviti 10-12

Alar Kilp

USUS.06.128

Religioon õhtumaises kultuuris

24-38

neljapäeviti 16-18

Ain Riistan

Roland Karo

USUS.02.095

Religioonide teoloogia

24-38

esmaspäeviti 14-16

Roland Karo

USUS.06.063

Religioonifenomenoloogia

24,27,28,30,32,34,37,38

neljapäeviti 14-16

Tarmo Kulmar

USUS.06.132

Religioonifilosoofia seminar

24,27,28,30,32,34,37,38

reedeti 10-12

Thomas-Andreas Põder

USUS.03.110

Religiooniuuringute ajalugu ja tänapäev (Eng)

24-38

teisipäeviti, reedeti

14-16, vt ÕIS

Ain Riistan, Indrek Peedu, Erki Lind

 

USUS.03.051

Retoorika

27,32

 laupäeviti, vt ÕIS

Kaido Soom

USUS.06.137

Sakraaltekstid ja kultuur

24-38

esmaspäeviti 14-16

Urmas Nõmmik

USUS.06.131

Sissejuhatus filosoofiasse teoloogidele

24-38

esmaspäeviti, kolmapäeviti 12-14

Anne Kull

USUS.08.001

Sissejuhatus islamisse

24-38

kolmapäeviti 14-16

Elo Süld

HVUS.05.002

Sugupoolte ajalugu: Vana Lähis-Ida vaatenurk (Eng)

25,31,35

Vt ÕIS

Saana Svärd

USUS.00.016

Sumeri keel ja kiri (Eng)

24-38

kolmapäeviti 18-20

Thomas- Richard Kämmerer

USUS.01.037

Sümboolika

24,27,28,30,32,34,37,38

neljapäeviti 16-18

Riho Altnurme

HVUS.05.001

Süüria keel

24-38

neljapäeviti 16-18

Amar Annus

USUS.04.065

Uue Testamendi eksegees

24,27,28,30,32,34,36,38

neljapäeviti 14-16

Ain Riistan

USUS.02.085

Uuema teoloogia ajalugu

24-38

esmaspäeviti, kolmapäeviti

12-14

Roland Karo

USUS.03.113

Uus vaimsus. Sissejuhatus

24-38

teisipäeviti 16-18

Lea Altnurme

USUS.00.014

Vana Lähis-Ida usundilugu (Eng)

24-38

esmaspäeviti 18-20

Tomas-Richard Kämmerer

USUS.05.038

Vana testamendi eksegeesi magistrikursus

24,27,28,30,32,34,37,38

neljapäeviti 12-14

Urmas Nõmmik

USUS.05.029

Vana Testamendi sissejuhatus

24-38

kolmapäeviti 14-16

Urmas Nõmmik

 

 

2016/2017. õa sügissemestril usuteaduskonnas loetavad õppeained:

Ainekood

Aine nimetus

Toimumisaeg (õppenädalad, nädalapäevad ja kellaajad)

Õppejõud

USUS.05.045

 

Araabia keel A (Eng)

2-4

iga päev 16-19

Faruk Abu-Chacra

USUS.00.015

Babüloonia keel ja kiri (Eng)

1-15

kolmapäeviti 18-20

Thomas Richard Kämmerer

USUS.06.134

 

Budismi alused

1-15

teisipäeviti 18-20

Märt Läänemets

USUS.03.047

 

Diakoonia (Eng)

8-9

iga päev, vt täpsemalt ÕIS

Andreas Pawlas

USUS.02.066

 

Dogmaatika magistriseminar

2,4,6,8,10,12,16

üle nädala neljapäeviti 12-14

Anne Kull

USUS.01.039

 

Eesti kirikulugu

2,4,6,8,10,12,14

üle nädala neljapäeviti

10-12

Riho Altnurme

USUS.05.067

 

Heebrea keel

2-15

esmaspäeviti (12-14) ja kolmapäeviti (10-12)

Anu Põldsam

USUS.05.065

 

Heebrea keel C

1-15

teisipäeviti 10-12

Anu Põldsam

USUS.03.024

 

Hingehoid

1-15

kolmapäeviti 12-14

Kaido Soom

USUS. 03.112

Intervjueerimine kvalitatiivses uuringus

3,7,11,15

reedeti, erinevad kellaajad, vt täpsemalt ÕIS

Olga Schihalejev

USUS. 03.112

Intervjueerimine kvalitatiivses uuringus (Eng)

4,8,12,15

reedeti, erinevad kellaajad, vt täpsemalt ÕIS

Olga Schihalejev

USUS.08.018

Juudi mõttelugu kesk- ning uusajal

1-15

esmaspäeviti 16-18

Anu Põldsam

USUS.03.017

 

Katehheetika

1-15

kolmapäeviti 10-12

Kaido Soom

USUS.01.061

Katoliiklik teoloogia 20. Sajandil (Eng)

2

iga päev 18-20

Josef Aussermair

USUS.04.068

 

Kreeka keel

1-15

kolmapäeviti 10-12

Marju Lepajõe

USUS.02.047

 

Kristlik eetika

1-15

esmaspäeviti 10-12

Jaan Kivistik

USUS.01.069

 

Kristluse ajalugu

1-15

teisipäeviti (12-14) ja neljapäeviti (10-12)

Priit Rohtmets

USUS.01.059

Ladina keel teoloogia bakalaureuseõppele

1-15

esmaspäeviti 10-12

Marju Lepajõe

USUS.03.023

 

Liturgika

2,4

laupäeviti 10-16

Kaido Soom

USUS.08.055

Lähis-Ida keelekursus (Eng)

1-15

teisipäeviti 18-20

Thomas Richard Kämmerer

USUS.08.003

 

Lähis-Ida usundilugu A (Eng)

1-13, 15

neljapäeviti 18-20

Peeter Espak

USUS.02.089

Metodoloogia seminar

1-15

teisipäeviti 12-16

Roland Karo, Olga Schihalejev

USUS.02.089

Metodoloogia seiminar

2,4,6,8,10,12,14,16

üle nädala reedeti 10-12

Roland Karo, Olga Schihalejev

USUS.03.091

Misjoniteoloogia

2,4,6,8,10,12,14

üle nädala reedeti 16-18

Kaido Soom

USUS.06.093

Muistse Peruu kultuur ja usund

1-15

teisipäeviti 16-18

Tarmo Kulmar

USUS.06.136

 

Orientaalusundite seminar

1-15

neljapäeviti 14-16

Erki Lind

USUS.01.043

 

Patristika B

2,4,6,8,10,12,14

üle nädala reedeti 12-14

Marju Lepajõe

USUS.03.101

 

Praktika bakalaureuseõppes

1

esmaspäeval 18-20

Kaido Soom

USUS.03.055

Praktika magistriõppes

2

neljapäeval 18-20

Kaido Soom

USUS.08.014

Religioonide vaheline dialoog: islami sisemine pluralism ja ajalooline tõlgendamine

1-15

teisipäeviti 14-16

Elo Süld

USUS.06.109

Religioonifilosoofia

 

2-16

esmaspäeviti 16-18

Thomas-Andreas Põder

USUS.03.104

Religioonipedagoogika sissejuhatus

2,4,6

üle nädala reedeti 10-12

Olga Schihalejev

USUS.03.079

 

Religioonipsühholoogia

1-15

teisipäeviti 8-10

Tõnu Lehtsaar

USUS.03.109

Religioonipsühholoogia seminar

 

2-15

esmaspäeviti 10-12

Tõnu Lehtsaar

USUS.03.038

 

Religioonisotsioloogia

1-15

teisipäeviti 10-12

Lea Altnurme

USUS.00.022

Religiooniuuringute eriseminar

 

1,3,5,7,9,11,13

üle nädala reedeti 12-14

Riho Altnurme

USUS.02.094

Sissejuhatus teoloogiasse ja religiooniuuringutesse

1-15

esmaspäeviti (10-12) ja kolmapäeviti (12-14)

Roland Karo, Anne Kull

USUS.00.016

Sumeri keel ja kiri (Eng)

 

1-15

kolmapäeviti 18-20

Thomas Richard Kämmerer

USUS.02.016

 

Teaduse ja religiooni seminar

1-15

Esmaspäeviti (12-14) ja kolmapäeviti (14-16)

Roland Karo

USUS.02.059

Teoloogia tänapäevased probleemid (Eng)

 

2,6,8,10,12,14,16

üle nädala neljapäeviti

18-20

Anne Kull

USUS.03.107

 

Usundiõpetuse põhipraktika

6,14

teisipäeviti, erinevad kellaajad, vt täpsemalt ÕIS  

Olga Schihalejev

USUS.03.106

 

Usundiõpetuse pidev praktika

1,14

teisipäeviti 10-12

Olga Schihalejev

USUS.00.082

 

Usuteaduse eriseminar

1,3,5,7,9,11,13

üle nädala reedeti 12-14

Riho Altnurme

USUS.04.061

Uue Testamendi ajastu ja Jeesuse elu

 

1-15

kolmapäeviti 14-16

Ain Riistan

USUS.04.065

 

Uue Testamendi eksegees

1-15

kolmapäeviti 16-18

Ain Riistan

USUS.06.123

 

Uususundid

2,4,6,8,10,12,14

üle nädala reedeti 14-16

Lea Altnurme

USUS.05.069

Vana ja Uue Testamendi seminar

2,4,6,8,10,12,16

üle nädala neljapäeviti 16-18

Ain Riistan, Urmas Nõmmik

USUS.00.014

Vana-Lähis-Ida usundilugu (Eng)

1-15

esmaspäeviti 18-20

Thomas Richard Kämmerer

USUS.05.064

 

Vana Testamendi eksegees

1-15

teisipäeviti 12-14

Urmas Nõmmik

USUS.06.078

 

Võrdleva usundiloo sissejuhatus

2-15

esmaspäeviti 14-16

Tarmo Kulmar

USUS.06.080

 

Võrdleva usuteaduse seminar

2,4,6,8,10,12,14

üle nädala neljapäeviti 14-16

Erki Lind

USUS.06.127

 

Üldine usundilugu

1-15

kolmapäeviti 16-18

Tarmo Kulmar